Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 Zde můžete zanechat svůj vzkaz, příspěvek nebo komentář.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

LÉČENÍ

(kRÁL HOŠTICE, 26. 6. 2017 14:51)

DOBRÝ DEN, V HOŠTICÍCH JSOU 3 VČELAŘI, PROSÍME O LÉKY PRO 27 VČELSTEV A DÁLE O SKLENIČKU NA FUMIGACI NAVÍC.

DÍKY KRÁL
t:731572678

Re: LÉČENÍ

(Jitka Brožová, 11. 7. 2017 23:44)

Dobrý den, upozorňuji ještě touto cestou, že léčiva se budou vydávat na schůzi 4.8.2017 od 17,00 hod., kam se všichni důvěrníci jistě dostaví.
Za ZO s pozdravem Jitka Brožová

Re: Re: LÉČENÍ

(Vladyka Miroslav, 28. 7. 2017 9:35)

Dobrý den já se schůze nemohu zúčastnit.Jsem na dovolené. Formidol pro OV již mám vyzvednutý. Ostatní léčiva se domluvím s Martinou nebo si je vezmu na další schůzi
MV

Re: Re: Re: LÉČENÍ

(Jitka Brožová, 31. 7. 2017 22:50)

Dobrý den, pokud to jinak nejde, i takto je možné se domluvit. Dlouhodobě se však snažím na všechny apelovat, aby využívali schůzí a respektovali, že i my máme svůj denní program, svoje úkoly. Vzhledem k počtu členů naší ZO (více jak 70) není v našich silách se soustavně někde s někým scházet, přijímat návštěvy v práci nebo doma, ani poskytovat dlouhé telefonní rozhovory. Berme schůze jako úřední hodiny, čas, který je našemu spolkovému dění vymezen a snažme se jej využívat. Všech důvěrníků, kteří se na schůze pravidelně dostavují, si za jejich dobročinnou práci nesmírně vážíme a určitě si zaslouží vstřícnost. Pokud se schůze nějak kříží s jejich plány, určitě je možno se dohodnout na jednorázovém alternativním řešení. Ráda bych ještě zdůraznila, že využívání běžných postupů usnadňuje průběh a zdárný konec všech našich aktivit, z nichž profitujeme všichni.
Za ZO s pozdravem Jitka Brožová